Göçük Onarımı

Otomotiv sektöründeki tecrübelerden yola çıkarak oluşturduğu Boyasız Hasar Onarım Servisi prensiplerle kısa zamanda değer kazandı.

Boyasız Göçük Onarımı için Hassas DokunuşlarMasaj Keyfiyle  Mükemmel Sonuç…

Göçük onarımı aracın kaportasında masaj ve çektirme şeklindeki panelleri orijinal yakın haline geri döndürmek için tasarlanmış özel ve titiz bir süreçtir. Göçük onarım teknisyenlerin aracın fabrika boya işinden ödün vermeden dolu, hasarlı , küçük , orta ve büyük çaplı hasarları düzeltilmesini sağlar .Doğru ve kaliteli bir onarımı gerçekleştirmek için göçük onarım süreci, hasarlı yerin tekrar yerine geri iten çeşitli özel araçlar kullanan eğitimli bir teknisyen gerektirir .

AVANTAJLARINIZ…

HIZLIDIR


Geleneksel bir onarım, yeni parçalar veya yeni boyalar için çok sayıda karmaşık adım ve bekleme süresi gerektirse de, göçük onarımı, arabanızı hızlı bir şekilde tekrar yol alan özel bir işlemle tamamlanır.

Zamandan Tasarruf


Çoğu küçük ezik bir saatten daha az zaman alırken, birçok büyük göçük-ezik bir günden daha kısa sürede tamamlanabilir.

Aracınızın Değerini Koruyun


Bir aracın fabrika kaplamasının üzerine yeni bir boya uygulanması, bir aracın yeniden satış değerini önemli ölçüde azaltıyor, bu yüzden PDR son derece faydalı olduğu için orijinali sağlam bir şekilde koruyor

Hemen arayın, profesyonel ekibimiz size ulaşsın…

WhatsApp Çek Gönder, Yardımcı Olalım

 

 

 

BOYASIZ DOLU HASAR ONARIMI

Sigortalı – sigortasız tüm araçlarınızın onarımı yapılır.