Hakkımızda

Acıbadem Garage, Boyasız Hasar Onarım Servisi

Acıbadem Garage Boyasız Hasar Onarımı Hakkında

Boyasız Hasar – Göçük Onarımı veya Tamiri, adından da anlaşılacağı üzere boya hasarı oluşmamış çoğu göçük için kullanılabilir. Bu yöntem ustalık ve tecrübe gerektirir ve çoğunlukla özel aparatlarla içeriden “hassas bir şekilde ittirmek” şeklinde uygulanır.

 

Boyasız Hasar Onarımı alanında sektöre katkıda bulunmak ve sevdiğimiz işi yapmak adına 2001 yılında sektörün lider markalarında işe başlayarak attık.

 

Otomotiv sektöründe yılların tecrübesini kazanmamızla birlikte profesyonellik ilkesiyle sektörde kendi alanında tecrübeli bir ekiple yola çıkmaya karar verdik.

 

İşimizi profesyonel yapma adına almış olduğumuz eğitimler doğrultusunda kendimizi geliştirerek Acıbadem Garage Boyasız Hasar Onarım Merkezini kurduk.

 

Hizmet kalitesinde, ‘kalite hayat tarzımızdır’ prensibiyle sektöre değer katarken, birikim ve tecrübelerimizi hassas dokunuşlarla araçlarınıza masaj yaparak orijinal kalması sağlanmaktadır.

 

Acıbadem Garage Boyasız Hasar Servisi olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizik gibi noktalarda çözüm üretmekteyiz.

HEDEF VE MİSYON

lokal-hasar

Misyon

Hızlı, pratik onarım çözümleri sunan yenilikçi yol arkadaşınız olmak…

dolu-hasar-onarim

Vizyon

Müşterilerimize yenilikçi ekipmanlarla özel onarım hizmetleri sunarız. Sektörün gelişimine öncülük eder yeni genç bireyler yetiştiririz.

hasar-onarma

Değerler

Yenilikçi, güvenilir, sürdürülebilirlik…

Hemen arayın, profesyonel ekibimiz size ulaşsın…

WhatsApp Çek Gönder, Yardımcı Olalım

 

 

 

BOYASIZ DOLU HASAR ONARIMI

Sigortalı – sigortasız tüm araçlarınızın onarımı yapılır.